RegionWiadomość dnia

Rybnik: Ukradł rower elektryczny, ale maseczkę na twarzy miał [FOTO]

Policja nie ma lekko z podawaniem rysopisów podejrzanych o różne przestępstwa. Powód? COVID-19. Bo jak rozpoznać złodzieja, skoro miał na twarzy maseczkę? Tak jest w przypadku mężczyzny, podejrzanego o kradzież drogiego roweru elektrycznego. Mimo tego, że mężczyzna założył na twarz anty-wirusową maseczkę, policja publikuje jego zdjęcia i prosi o pomoc w namierzeniu.

 

 

Czytaj także: Na kopalniach wrze! Za kilka dni mogą ruszyć protesty i strajk!

Policjanci z Rybnika poszukują sprawcy kradzieży roweru z sinikiem elektrycznym marki Bosch Herkules o wartości 3 tysięcy złotych. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanych zdjęciach, jest podejrzewany o kradzież jednośladu w rejonie galerii przy ulicy Chrobrego w Rybniku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Z ustaleń śledczych wynika, że 25 lipca br. mężczyzna skradł rower w rejonie galerii przy ulicy Chrobrego w Rybniku. Był to rower z sinikiem elektrycznym marki Bosch Herkules koloru białego o wartości 3 tysięcy złotych. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały podejrzewanego o dokonanie przestępstwa. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 582 80.

 

źródło: KMP Rybnik
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

„Serce dla Serca” dla Beaty Drzazgi. Wyjątkowa nagroda za pomoc w walce z koronawirusem [WIDEO]

Nowoczesny laser leczy rany cukrzycowe! Laserobaria 2.0 to wynalazek prof. Sieronia [WIDEO]

Katowice: DK 86 w Giszowcu znowu przejezdna! Ruch przez wiadukt puszczą dzisiaj w nocy!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close