AlarmRegionWiadomość dnia

Rybnik: Zaginęła 2-letnia Wiktoria! Poszukiwana jest także jej matka! Gdzie są Wiktoria i Patrycja? [ZDJĘCIA + RYSOPIS]

W Rybniku trwają poszukiwania 2-letniej dziewczynki, Wiktorii Namysł, oraz jej matki, Patrycji Wiciok. Policja przypuszcza, że matka może ukrywać się z córeczką. Decyzją Sądu Rejonowego w Rybniku, 3 listopada 2015 r. matka dziecka miała przekazać 2-letnią dziewczynkę pod opiekę rodziny zastępczej, lecz tego nie uczyniła.

RYBNIK: ZAGINĘŁA 2-LETNIA WIKTORIA. GDZIE JEST WIKTORIA NAMYSŁ Z RYBNIKA?

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że dziecko przebywa pod opieką matki, której Sąd ograniczył prawa rodzicielskie, a wobec której również wszczęto poszukiwania. Patrycja Wiciok, zameldowana w Rybniku przy ulicy Lompy 12c/1, przebywała ostatnio w Rybniku przy ulicy Kościelnej 9/11. 3 listopada tego roku miała decyzją sądu przekazać swoją córkę Wiktorię Namysł pod opiekę rodziny zastępczej. Nie zrobiła jednak tego. Kobieta wraz z dzieckiem zaginęła bez śladu. Nikt nie wie, gdzie jest zaginiona dziewczynka, 2-letnia Wiktoria Namysł i jej matka, Patrycja Wiciok.

RYBNIK: TRWAJĄ POSZUKIWANIA 2-LETNIEJ DZIEWCZYNKI I JEJ MATKI. ZAGINĘŁY 2-LETNIA WIKTORIA NAMYSŁ i  JEJ MATKA, PATRYCJA WICIOK

Kobieta do chwili obecnej nie wróciła do domu, nie nawiązała także kontaktu z rodziną. Poszukiwana ubrana była w spodnie obcisłe rurki koloru niebieskiego, kurtkę sportową przeciwdeszczową długości 3/4 i wystającą spod kurtki tunikę w kolorach zółto-brązowych oraz jasne sportowe buty.

W RYBNIKU ZAGINĘŁA 2-LETNIA WIKTORIA NAMYSŁ

 

RYSOPIS ZAGINIONEJ DZIEWCZYNKI:
Wrost 92 cm, waga ok. 13 kg, włosy ciemne, gęstę, kręcone, oczy piwne, uzębienie wykształcone pełne
WIEK: 2 lata
ZNAKI SZCZEGÓLNE: brak widocznych znaków szczególnych

 

RYSOPIS MATKI:
Wzrost 170 cm, sylwetka średnia, włosy blond długie, proste z grzywką, twarz pociągła
WIEK: 35 lat
ZNAKI SZCZEGÓLNE: tatuaż na wewnętrznej części przedramienia lewej ręki
UBIÓR: ubrana była w spodnie obcisłe rurki koloru niebieskiego, kurtkę sportową przeciwdeszczową długości 3/4 i wystającą spod kurtki tunikę w kolorach zółto-brązowych oraz jasne sportowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionych 2-letniej Wiktorii i jej matki, Patrycji – proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, najbliższą jednostką policji tel. 112, 997 lub z wydziałem kryminalnym KMP w Rybniku – (32) 429 53 88.

 

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close