KrajRegion

Rząd rozważa ograniczenia do usług publicznych dla niezaszczepionych

Bardzo możliwe, że zaszczepieni przeciwko Covid-19 będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych. Zapowiedział to w rozmowie z tygodnikiem „Wprost” szef Resortu Zdrowia Adam Niedzielski.

 

Sensacja w najlepszym gatunku! DETEKTYW COLUMBO w TVS!

W wielu krajach toczy się dyskusja co do ograniczenia dostępu do różnych usług publicznych dla niezaszczepionych. Szef MZ Adam Niedzielski w rozmowie z „Wprost” przyznał, że rząd będzie zwiększać benefity dla osób zaszczepionych „podobnie jak inne kraje w Europie, które przygotowują już takie plany”.

I my to też rozważamy. Na przykład tylko zaszczepieni będą mieć uproszczony dostęp do pewnych świadczeń medycznych. Nie dotyczy to oczywiście nagłych i krytycznych sytuacji – powiedział w wywiadzie dla „Wprost” szef MZ Adam Niedzielski. Rozmowa została opublikowana w piątek na stronie tygodnika.

Źródło: Wprost, RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tychy: Złodzieje weszli przez dziurę w dachu do Biedronki! [ZDJĘCIA]

Nauczyciele będą przetestowani na obecność SARS-CoV-2 przed powrotem do szkoły

Brexit stał się faktem. Jakie zmiany w ruchu pasażerskim i towarowym?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Rząd rozważa ograniczenia do usług publicznych dla niezaszczepionych”

  1. Moja decyzja jest że nie bede sie szczepiła na Covid a nie dopuszczenie mnie do np. leczenia oraz innych jest nie zgodne z trybunałem praw człowieka. Z resztą co co ma miejsce teraz też bo dzieki pandemji połowa ludzi straciła prace która jest potrzebna człowiekowi straciła możliwość korzystania z leczenia za chwilę skoro stracili prace to i pewnie stracą domy i mieszkania potem dzieci i tak dalej to nic nie bedzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close