AlarmKrajRegion

Samochód wjechał w grupę turystów! Za kierownicą kobieta ze Śląska

Samochód wjechał w grupę turystów, siedzących w ogródku przed restauracją. Jak się okazało – za kierownicą siedziała mieszkanka województwa śląskiego.

 

 

Tragiczny wypadek w Raciborzu!

Groźny wypadek miał miejsce w Szklarskiej Porębie. Przy ulicy Turystycznej, kobieta wjechała samochodem osobowym w grupę turystów. Ludzie siedzieli w ogródku przed jedną z restauracji. 61-letnia kobieta ze Śląska wjechała w stoliki, przy których siedzieli turyści.

Większość osób, widząc zbliżające się i nie hamujące auto – zdołało uciec. Ranna została 80-letnia kobieta. Trafiła do szpitala, wiadomo, że jej życiu nic nie zagraża. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

 

61-letnia kobieta prowadząca samochód miał tłumaczyć policjantom, że podczas zjeżdżania z góry miała problemy z hamulcami. Trwa wyjaśnianie okoliczności wypadku

źródło: RMF FM
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close