KrajRegion

Siemianowice Śląskie: Karnawałowa Parada Gwiazd TVS! 26 stycznia

Tego jeszcze nie było! Wszystkie gwiazdy TVS jednego wieczora na jednej scenie. Siemianowice szykują się na Karnawałową Paradę Gwiazd Telewizji TVS. Impreza już 26 stycznia.

 

Żeby dobrze rozpocząć rok, Siemianowice Śląskie rozbrzmią największymi hitami szlagierowej sceny muzycznej! Wyjątkowa Karnawałowa Parada Gwiazd Telewizji TVS odbędzie się już 26 stycznia. Koncert to po pierwsze niepowtarzalna okazja do zobaczenia największych gwiazd TVS na jednej scenie. Muzyka przede wszystkim! Po drugie, to świetny sposób na spotkanie fanów i sympatyków nie tylko muzyki szlagierowej, ale i Telewizji TVS!

Kogo zobaczymy na scenie? Gdzie i w jakiej cenie zakupić bilety? Czytaj dalej, żeby poznać szczegóły!

Wkrocz w nowy rok z TVS w muzycznym stylu!

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

Kto zagra?

Już 26 stycznia na scenie w Hali Widowiskowo Sportowej K.S. Michał (ul. Orzeszkowej 1) będziemy mieli okazję zobaczyć największe, szlagierowe gwiazdy! Zagrają:

Renato Monti, Mona Lisa, Duo Fenix, Grupa Fest, Duet Karo, Paweł Siluk Steiner, Karpowicz Family, Sonitus, Brygida i Robert Łukowski, Aga i Piotr, Kola i Jula, Kapela Wnuki, Metrum Reni i Marco, Ewa Czajka, Mateusz Troll i Przyjaciele, Zespół Taneczny Sukces, Bogdan Szymańczak, Wesoły Masorz, Kasia Lorenc

Ponadto Karnawałową Paradę Gwiazd Telewizji TVS poprowadzą znane i lubiane twarze TVS: Nina Nocoń („Pogoda”, „Cafe Silesia”) i Andrzej Miś („My Wam to Zagramy”).

Bilety

Chcesz wziąć udział w Karnawałowej Paradzie Gwiazd Telewizji TVS? Kup bilety na Kup Bilecik lub w siedzibie klubu Bartez Dance Fitness (K.S. Michał, Orzeszkowej 1, Siemianowice Śląskie, od poniedziałku do piątku, od 17:30 do 21:00).

Organizatorem koncertu jest Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS. Co więcej, partnerem wydarzenia jest Radio Silesia, MOSiR „Pszczelnik”, Bartez Dance Fitness oraz Kup Bilecik.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

JASTRZĘBIE-ZDRÓJ: Koncert Parada Gwiazd Telewizji TVS! 7 grudnia

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie! Po więcej informacji o koncertach – zajrzyj na stronę Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS!

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close