KrajRegion

Siemianowice Śląskie: Koncert na 20-lecie Metrum Reni i Marco! 8 grudnia

To już 20 lat działalności zespołu Metrum! Świętuj to wyjątkowe wydarzenie na Jubileuszowym Koncercie w Siemianowicach Śląskich 8 grudnia.

 

Mija 20 lat, odkąd swoją działalność artystyczną rozpoczął zespół Metrum, czyli duet Reni i Marco! Chcesz razem z nimi uczcić ten specjalny, okrągły jubileusz? Po pierwsze – dołącz do wyjątkowego koncertu w Siemianowicach, bo już 8 grudnia bawimy się w Siemianowickim Centrum Kultury!

Sprawdź, jakie gwiazdy zobaczymy na scenie obok Metrum!

TOP 5 SILESIA FLESZ: Osuszanie KAŁUŻY i podryw na elektryczne BMW

O Metrum

Duet Metrum rozpoczął działalność w składzie Teresa Dzięcioł (wokal) i Marek Halup (wokal, gitara) w 1998. Już wtedy oboje mieli za sobą przygotowanie muzyczne. Teresa uczyła się w średniej szkole muzycznej w klasie śpiewu solowego w Katowicach. Niedługo później została wokalistyką Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”. Marek z kolei działał wcześniej muzycznie w Big-Bandzie w Niemczech.

Przypadkowe spotkanie tej dwójki zaowocowało nagraniem kasety „Światowe Przeboje”. Jakiś czas później, w 2001 powstała ich pierwsza płyta – „Series Hit Parade”, czyli zbiór największych przebojów niemieckich.

Metrum może pochwalić się takimi hitami, jak „Cukiernik” czy „Lady Anita”, którymi bez wątpienia zdobyli serca Ślązaków i nie tylko!

20-lecie Metrum

Jubileuszowy koncert odbędzie się w Siemianowicach Śląskich. Już 8 grudnia usłyszymy największe hity duetu Metrum w Siemianowickim Centrum Kultury (Niepodległości 45, Bytków).

Kogo zobaczymy na scenie?

Andrzej Miś, Tomasz Calicki, Teresa Walerjańska, New For You, Duo Fenix, Karpowicz Family, Proskauer Echo, Grupa Fest

Ponadto imprezę poprowadzi niezastąpiony Andrzej Miś („My Wam to Zagramy”)! Bilety w cenie 45 zł dostępne są pod numerem telefonu (+48) 32 228 72 80 lub w kasie SCK Bytków (sekretariat@siemck.pl).

To będzie bez wątpienia niezapomniana noc! Organizatorem koncertu jest Mediaton. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Telewizja TVS oraz Radio Silesia. Partnerem koncertu jest Siemianowickie Centrum Kultury.

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

Siemianowice Śląskie: Karnawałowa Parada Gwiazd TVS! 26 stycznia

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie! Po więcej informacji o koncertach – zajrzyj na stronę Studia Nagrań i Wydawnictwa TVS!

Studio Nagrań i Wydawnictwo TVS Facebook Instagram

(Marlena Borczyk)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close