Sport

Skoki narciarskie: Polacy bez medalu na mistrzostwach świata! Kamil Stoch dopiero piąty

Nie udało się wskoczyć na podium. Żaden z polskich skoczków nie zameldował się w pierwszej trójce mistrzostw świata na Bergisel w Innsbrucku.

Zagłosuj na TOP 5 Silesia Flesz w Bitwie Programów TVS! TOP 5 – wiesz pięć razy więcej o swoim regionie.

Kamil Stoch wywalczył piąte miejsce w konkursie Mistrzostw Świata rozgrywanym na dużym obiekcie. Nasz mistrz na Bergisel w Innsbrucku oddał dzisiaj skoki na odległość 128,5 oraz 129,5 metra. Tytuł mistrzowski wywalczył Niemiec Markus Eisenbichler. Srebro wywalczył jego rodak Karl Geiger, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Szwajcar Killian Peier.

Na 12. pozycji zawody konkurs ukończył Dawid Kubacki, a Piotr Żyła uplasował się na 19. miejscu. Poza „30” znalazł się Jakub Wolny, który zajął 40. lokatę.