KrajRegion

Skradziona super-fura za ćwierć miliona odzyskana. Tego auta nie da się pomylić z innym! [FOTO]

Można zaryzykować stwierdzenie, że szukając luksusowej bryki ze Śląska, policjanci z całej Polski mieli nieco ułatwione zadanie. Szukali bowiem potężnego monstrum wartego ćwierć miliona złotych. Samochodu raczej na drodze nie da się pomylić z żadnym innym 😉

 

 

Znamy miejsce, skąd odleciało całe województwo śląskie! TOP 5 Silesia Flesz zaprasza na mega-ODLOT!

Skradziony w Bielsku-Białej samochód odnaleziono aż w Łodzi. Dodge RAM został utracony w marcu tego roku. Zniknął z parkingu przed jednym z centrów handlowych w Bielsku-Białej. Auto odnaleziono pod Piotrkowem Trybunalskim.

Jak odnaleziono ogromnego pick-upa? Po prostu policjanci zwrócili uwagę na stojącego na terenie jednej z posesji w gminie Moszczenica amerykańskiego pick-upa. Auto nie miało tablic rejestracyjnych. Postanowili sprawdzić tę sytuację weryfikując po numerze VIN.

 

Wówczas wyszło na jaw, że Dodge RAM z 2018 roku jest poszukiwany, jako skradziony samochód z terenu parkingu w Bielsku-Białej. Właściciel wartość strat oszacował na 250 tys. złotych. Trwają dalsze ustalenia.

źródło: KWP Łódź/WZ(red)
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close