AlarmRegion

Ślaskie: 1 osoba nie żyje, 3 zmiażdżone samochody! Tragiczny wypadek w Wierzchowisku [FOTO]

Tragiczny wypadek w Wierzchowisku pod Częstochową. W zderzeniu 3 samochodów zginęła jedna osoba.

 

 

Skóra, fura i „foto-komóra” czyli nowe wozy śląskiej policji w TOP 5 SILESIA FLESZ!

 

Na DW-483 na skrzyżowaniu ul. Wodociągowej z ul. Pogodną w Wierzchwoisku zderzyły się 3 pojazdy osobowe. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierowca BMW, 69-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego, podczas wyprzedzania najechał na tył VW, a następnie zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z Oplem Corsą. W wyniku zderzenia, 22-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego kierujący Oplem poniósł śmierć na miejscu, natomiast jego 21-letni pasażer w stanie ciężkim trafił do szpitala.

 

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i zdjęcie nogi z gazu tam, gdzie zbyt duża prędkość stwarza zagrożenie. -Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów – mówią częstochowscy policjanci, którzy wyjaśniają przyczyny tragicznego wypadku w Wierzchowisku.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz również

Close
×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close