AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: 17-latek wszedł na słup energetyczny. Zginął porażony prądem

Koszmarna tragedia w Rybnej. 17-latek wspiął się na słup energetyczny. Porażony prądem spadł na ziemię. Mimo wysiłków lekarzy w szpitalu, do którego trafił – zmarł.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

O sprawie poinformowała telewizja TVN 24. 17-latek w miejscowości Rybna w woj.śląskim wspiął się na słup średniego napięcia. Spadł z wysokości kilkunastu metrów, porażony prądem.

Tragedia rozegrała się w sobotę, 5 czerwca późnym wieczorem. 17-latek najprawdopodobniej wyszedł z imprezy, która odbywała się nieopodal. Jak wynika ze wstępnych informacji policji, 17-latek, mieszkaniec powiatu częstochowskiego wspiął się na słup energetyczny średniego napięcia. Został porażony prądem i spadł. Upadek nastąpił z kilkunastu metrów.

Natychmiast udzielono mu pomocy. 17-latek był reanimowany, udało się przywrócić mu funkcje życiowe. Chłopak trafił do częstochowskiego szpitala. Niestety – mimo wysiłków lekarzy, zmarł po kilkunastu godzinach.

Jak poinformowała policja – sprawa jest wciąż wyjaśniania, nastolatkowi pobrano do badań krew.

 

źródło: TVN 24
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Kupujesz nowe auto? Nie musisz go rejestrować!

Co z zaostrzeniem kar dla sprawców najcięższych przestępstw? Będzie bezwzględne dożywocie?

Zamknięta w witrynie sklepowej. Aktorka Kamila Baar przez 12 godzin czytała zza szyby

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close