Region

Śląskie: Dziś policyjne działania „Alkohol i narkotyki”

Od wczesnych godzin porannych na terenie województwa śląskiego odbywają się krajowe działania „Alkohol i narkotyki”. Policjanci z drogówki prowadzą  wzmożone kontrole, mające na celu uniemożliwienie dalszej jazdy kierowcom pod wpływem alkoholu i narkotyków.

 

Sobotnie działania mają na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, w tym spowodowanych przez kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu, czy innych środków odurzających. Policjanci z drogówki wykorzystują w działaniach cały dostępny sprzęt służący do ujawniania zabronionych substancji w organizmach kierowców.

Jeśli zachowanie innych użytkowników drogi wydaje się Wam podejrzane, poinformujcie o tym fakcie policję. Każdy z Was ma wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drogach i nie tylko.

 

źr. KPP Pszczyna

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close