Region

Śląskie: Jechała za szybko. Święta spędziła za kratkami

36-latka została zatrzymana do kontroli na DTŚ. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o 36 km/h. Policjanci ustalili, że mieszkanka Rudy Śląskiej próbowała wprowadzić w błąd funkcjonariuszy, co do swojej tożsamości, kierowała samochodem pomimo sądowego dożywotniego zakazu, a dodatkowo była poszukiwana. Kobieta święta spędziła w areszcie.

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Na rudzkim odcinku Drogowej Trasy Średnicowej policjanci zatrzymali do kontroli kierującą bmw. Kobieta przekroczyła dozwoloną prędkość o 36 km/h. W trakcie kontroli powiedziała mundurowym, że nie ma przy sobie dokumentów i podała wyuczone fałszywe dane. Policjanci chcieli zabrać ją do komendy, aby potwierdzić prawdziwość tych danych, wcześniej jednak skontrolowali jej torebkę, czy nie ma tam przedmiotów mogących im zagrozić. W torebce znaleźli dowód osobisty na zupełnie inne nazwisko niż to, co podawała. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie informatycznej okazało się, że kobieta posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a dodatkowo jest poszukiwana przez częstochowski sąd.

W trakcie dokładnego przeszukania policjantka biorąca udział w czynnościach znalazła jej prawo jazdy, które 36-latka ukryła w bieliźnie. Kobieta została zatrzymana.

36-latce grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat, natomiast za wykroczenia kara grzywny. 36-latka została przewieziona do zakładu karnego w celu odbycia kary prawie dwóch lat pozbawienia wolności.

 

źr. KMP Ruda Śląska

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close