AlarmKrajRegion

Śląskie: Jest OSTRZEŻENIE przed silnym wiatrem! Nawet 80 km/h

Silny wiatr może dać się nam dzisiaj we znaki. Służby ostrzegają przed silnym wiatrem, którego podmuchy mogą dzisiaj w woj.śląskim przekroczyć nawet 80 km/h.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Synoptycy ostrzegają przed niesprzyjającymi warunkami pogodowymi. Zapowiadają silny, momentami porywisty, wiatr. Ma występować, według zapowiedzi, na terenie województwa śląskiego.

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Piekarach Śląskich wydało ostrzeżenie meteorologiczne. Wedle danych MCZK na obszarze województwa śląskiego (w tym naszego miasta) występować będą silne podmuchy wiatru. Synoptycy zapowiadają, że to niesprzyjające zjawisko może okazać się dokuczliwe od godziny 19:00 dzisiejszego wieczoru (17.09) do jutra (18.09) do godziny 9:00.

Przewiduje się występowanie silnego wiatru z północnego zachodu o średniej prędkości od 40 do 50 km/h, która w porywach może dochodzić do ponad 80 km/h.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w IKEA! Koniec z hot dogami za złotówkę [OŚWIADCZENIE IKEA]

Kopalnia ruszy z wydobyciem pod Rybnikiem? PO ostrzega przed nowym prawem!

Śląskie: Ciężarówka stanęła w płomieniach, kierowca nie żyje

 

źródło: UM Piekary Śląskie
red: W.Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close