AlarmRegion

Śląskie: Kobieta i 1000 euro z kantoru wyparowało! Policja wrzuca WIDEO i czeka na informacje

Wciąż trwają poszukiwania kobiety, podejrzanej o przywłaszczenie 1000 euro z jednego z kantorów w Zawierciu. Kasjer się pomylił, a klientka zdaniem policji wykorzystała jego błąd i zabrała pokaźną sumę.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło 20 września br. w jednym z kantorów na terenie Zawiercia. Poszukiwana kobieta przeliczyła pieniądze i porównała z kwotą na paragonie. Nie zwróciła jednak rozbieżności. Podejrzana o przywłaszczenie pieniędzy miała około 50 lat, 175 cm wzrostu i długie ciemne włosy spięte z tyłu głowy. Ubrana była w czarna kurtkę i zieloną bluzkę. Na lewej dłoni miała bransoletkę. Do kantoru przyszła z duża czerwoną torebką.

Policja z Zawiercia postanowiła jednak zrobić ten sam manewr, który często pomaga policjantom z Gliwic. Zanim wrzucą do sieci bardzo dobrej jakości WIDEO na którym dokładnie widać kobietę – najpierw udostępnili pogorszoną i zanonimizowaną wersję. Liczą na to, że kobieta która zabrała 1000 euro sama zgłosi się na policję.

-Policjant prowadzący dochodzenie dysponuje nagraniem z dobrym wizerunkiem podejrzanej. Będzie ono opublikowane jeżeli osoba ta w najbliższym czasie nie zgłosi się do naszej jednostki – mówią policjanci z KPP Zawiercie i proszą także inne osoby, które mogą coś o całym zajściu wiedzieć o wszelkie informacje.

Wszelkie informacje o podejrzanej można przekazać pod nr tel. 32 67 38 280 lub na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl

 

źródło: KPP Zawiercie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Nadciąga zima! W górach spadło sporo śniegu [ZDJĘCIA]

Martwe ryby w Jeziorze Żywieckim. Ryby giną w męczarniach z powodu braku tlenu

Ptaki opanowały miasto! Tak wyglądała wystawa kanarków w Sosnowcu [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close