AlarmRegion

Śląskie: Kolejna śmierć w wodzie. Młody mężczyzna utonął w zbiorniku Racibórz Dolny

Śmierć w Starych Nieboczowach. W jednym ze zbiorników wodnych wchodzących w skład zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny utonął młody mężczyzna.

 

Nie damy wyciąć MUCHOWCA! TOP 5 Silesia Flesz w obronie lasu!

Tragedia rozegrała się w sobotę, 8 czerwca w zbiorniku wodnym w miejscowości Stare Nieboczowy. W jednym ze zbiorników wodnych, wchodzących w skład zbiornika przeciwpowodziowego Racibórz Dolny, utonął 23-letni mężczyzna.

Na miejsce służby wezwali świadkowie. Zauważyli, jak pod wodą znika młody mężczyzna. Jak wynika z nieoficjalnych informacji – mężczyzna na brzeg przypłynął pontonem, ponton miał potem porwać wiatr. Mężczyzna wskoczył do wody i chciał doholować ponton z powrotem do brzegu.

Na oczach świadków, kilkadziesiąt metrów od brzegu mężczyzna zniknął pod powierzchnią wody. Bardzo szybko na miejscu tragedii zjawili się strażacy, policja i pogotowie ratunkowe i płetwonurkowie z jednostki w Bytomiu. 23-latka wyciągnięto na brzeg. Niestety – było już za późno na ratunek.

Okoliczności tej tragedii wyjaśni śledztwo, które poprowadzi prokuratura. Zlecono już sekcjkę zwłok 23-latka. Służby proszą o zachowanie ostrożności nad wodą – szczególnie nad zbiornikami, których nie znamy.

autor: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close