RegionWiadomość dnia

Śląskie: Niechciane prezenty mogą komuś pomóc! Oddać je można do Faza Charity Shop

Wszystko, co jest już niepotrzebne można oddać do sklepu Faza Charity Shop. Anna Radwańska z córkami swoich ubrań i zabawek starają się nie wyrzucać.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


-Jakby pani przeszła po Tychach i zobaczyła jakie ludzie rzeczy wynoszą na śmietnik, to nawet na śmietniku się idzie ubrać i wyposażyć. Jest tam wszystko, przynajmniej tak jak my się przemieszczamy pieszo, to widzimy jak te rzeczy leżą – zabawki, ubrania, jakieś nietrafione prezenty – mówi Anna Radwańska, mieszkanka Tychów.

Teraz niechciane prezenty można oddać do jednego ze sklepów Faza Charity Shop. Założona w tym roku Fundacja FAZA swoją działalność opiera na współpracy z organizacjami pomagającymi zwierzętom i wspierającym ochronę środowiska.

-Jesteśmy bardzo chętni jeśli chodzi o dawanie prezentów, ale często są one nietrafione. Naszą propozycją jest nietrzymanie ich w szafie, niepodawanie dalej, bo one też mogą się nie spodobać. One mogą zostać przekazane do naszego sklepu Faze w Katowicach, czy w Bielsku, a my je potem spieniężymy,znajdą one nowego właściciela, który na pewno będzie je chciał – mówi Dominika Bogucka, Fundacja FAZA.

 

Śląskie: Niechciane prezenty mogą komuś pomóc! Oddać je można do Faza Charity Shop
Śląskie: Niechciane prezenty mogą komuś pomóc! Oddać je można do Faza Charity Shop

 

9 stycznia w sklepie w Bielsku Białej odbędzie się kiermasz niechcianych prezentów. Do katowickiego sklepu można je przynosić cały rok.

autor: Monika Herman

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close