RegionŚwiat

13-latka urodziła dziecko i zmarła! Była gwałcona przez własnego ojca

Koszmar! 13-letnia dziewczynka urodziła dziecko i zmarła! Dziewczynka była gwałcona przez własnego ojca…

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Zaczęło się od tego, że dziewczynkę z ostrymi bólami brzucha do szpitala przyjęli lekarze w miejscowości Coari w Brazylii. Lekarze wpadli w osłupienie, kiedy zorientowali się, że 13-letnia dziewczynka jest w 7. miesiącu ciąży! Niestety – u 13-latki rozpoznano także ostrą niedokrwistość. Zdecydowano o natychmiastowym porodzie. 13-latka urodziło zdrowego chłopczyka.

Niestety, wkrótce stan zdrowia 13-letniej mamy pogorszył się. Okazało się, że dziewczynka ma wodę w płucach, a także bardzo niskie ciśnienie krwi. Mimo tego, że lekarze robili co mogli, żeby ją uratować i chcieli przetransportować ją samo.lotem do innej placówki – dziewczynka zmarła w trakcie lotu.

Kolejny szok nadszedł, kiedy policja zaczęła wyjaśniać, w jaki sposób 13-latka zaszła w ciążę. Okazało się, że była gwałcona przez własnego ojca! Brazylijska policja szybko namierzyła i zatrzymała zwyrodnialca w miejscowości Coari. Mężczyźnie postawiono już zarzuty molestowania córki oraz nieumyślnego spowodowania śmierci 13-latki.

źródło: Radio ZET

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close