AlarmRegion

Śląskie: Ośmioro dzieci poszkodowanych! Kobieta rozpyliła gaz pieprzowy na placu zabaw!

Kobieta zaatakowała dzieci na placu zabaw gazem pieprzowym! Policjantom powiedziała, że gaz pieprzowy rozpyliła na dzieci, bo te miały jej dokuczać.

 

 

Tragiczny wypadek w Raciborzu!

Do zdarzenia doszło w Jastrzębiu-Zdroju. Policjanci zostali zaalarmowani przez rodziców, że starsza kobieta na ulicy Malcherka miała rozpylić gaz pieprzowy na placu zabaw. Mundurowi na miejscu dowiedzieli się, że poszkodowanych zostało ośmioro dzieci, które miały widoczne zaczerwienienie na twarzy oraz w okolicach oczu.

Czwórka z nich pozostała na obserwacji w szpitalu. Policjanci ustalili adres, gdzie miała przebywać kobieta. 68-latka przyznała się do rozpylenia gazu wśród dzieci na placu zabaw.

Tłumaczyła, że zrobiła to, ponieważ dzieci były wobec niej złośliwe i jej dokuczały. Stróże prawa w mieszkaniu odnaleźli gaz pieprzowy, którego użyła. Policjanci prowadzą w tej sprawie postępowanie pod kątem narażenia nieletnich na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi za to kara do 3 lat więzienia.

źródło: Policja Śląska
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close