AlarmRegion

Śląskie: Ostra bijatyka w autobusie. WIDEO nagrali przerażeni pasażerowie!

Dramatyczne sceny w autobusie komunikacji miejskiej! Przerażeni pasażerowie i świadkowie obserwowali, jak dwóch mężczyzn lub nastolatków zaczęło okładać pięściami jedną z osób w autobusie!

 

 

SZOK i NIEDOWIERZANIE!!! Pijana kobieta zamknęła psa w PACZKOMACIE!

Wideo i informację na temat bijatyki w miejskim autobusie zamieścił portal rybnik.com.pl. Wszystko rozegrało się w autobusie w rejonie przystanku przy Placu Wolności. Dwóch młodych mężczyzn lub nastolatków zaczęło bić bez opamiętania jedną z osób jadących autobusem.

Na wideo, które nagrał jeden ze świadków całego zajścia, widać moment, w którym doszło do bijatyki w autobusie. Słychać wyzwiska, ale i apele podróżnych o uspokojenie się. Na wideo widać, jak dwóch mężczyzn okłada trzeciego – jednego z pasażerów autobusu.

źródło wideo: youtube/rybnik.com.pl

 

Policja – jak informuje rybnik.com.pl – na razie o zdarzeniu nic nie wie. Policjanci zachęcają jednak osobę, która może czuć się pokrzywdzona tym zajściem do złożenia zawiadomienia. Wtedy służby będą mogły podjąć odpowiednie kroki.

 

źródło: rybnik.com.pl
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: Ostra bijatyka w autobusie. WIDEO nagrali przerażeni pasażerowie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close