Region

Śląskie: Pijana matka wsiadła za kierownicę. Wiozła trójkę dzieci i pijanego konkubenta

34-letnia mieszkanka Skoczowa wsiadła za kierownicę pod znacznym wpływem alkoholu. Kobieta przewoziła trójkę swoich dzieci i pijanego konkubenta.

 

To koniec pewnej epoki… Jurek Owsiak nie jest już szefem WOŚP!

Policjanci cieszyńskiej drogówki w trakcie działań „Alkohol i narkotyki” w Brennej na ul. Lipowskiej, zatrzymali do kontroli osobowego renaulta. Samochodem kierowała 34-letnia kobieta, mieszkanka gminy Skoczów. W aucie przewoziła trójkę swoich dzieci oraz konkubenta. Po przebadaniu na zawartość alkoholu, okazało się, że 34-latka ma ponad promil alkoholu w organizmie. 24-letni mężczyzna również był pod wpływem alkoholu – badanie wykazało ponad 2 promile. Ponadto kobieta kierowała samochodem bez aktualnych badań technicznych pojazdu.

Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodzinie. Teraz kobieta odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Śledczy nie wykluczają również przedstawienia jej zarzutów, dotyczących stworzenia niebezpieczeństwa dla życia i zdrowia dzieci. O całej sytuacji powiadomiony zostanie także sąd rodzinny.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close