AlarmRegion

Śląskie: Policja postawiona na równe nogi. Całą noc szukano dwóch nastolatków!

Policja z Żywca przez niemal całą noc poszukiwała dwóch chłopców w wieku 13 i 15 lat, którzy wyszli z domu i nie wrócili.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

– Chłopcy wyszli z domu w czwartek w południe i nie wrócili, ani nie nawiązali kontaktu z rodziną. Do późnych godzin nocnych szukali ich policjanci oraz strażacy. Po wznowieniu rano akcji poszukiwawczej nastolatków odnaleźli żywieccy dzielnicowi – informuje policja.

W czwartek około 21.20 do żywieckiej komendy policji zatelefonowała kobieta i powiadomiła o zaginięciu jej synów. Jak ustalili policjanci, bracia w wieku 13 i 15 lat wyszli około 12.30 z domu i do chwili zgłoszenia nie wrócili, ani nie nawiązali kontaktu z rodziną. Sytuacja była bardzo poważna bowiem było już ciemno i spadała temperatura.

Natychmiast rozpoczęto poszukiwania, w których brali udział policjanci oraz cztery zastępy straży pożarnej, wykorzystano również kamerę termowizyjną. Po godzinie 1.00 w nocy poszukiwania przerwano. Od wczesnych godzin rannych policjanci wznowili je. W czasie prowadzonej akcji poszukiwawczej żywieccy dzielnicowi otrzymali informację, w jakim przypuszczalnie rejonie miasta mogą znajdować się chłopcy. Natychmiast pojechali w to miejsce i po chwili wypatrzyli nastolatków. Chłopcy cali i zdrowi zostali przekazani rodzicom.

 

Źródło: KMP Żywiec

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W województwie śląskim brakuje miejsc dla pacjentów z koronawirusem [WIDEO]

Nowe obostrzenia w Polsce. Zamknięte sklepy, zakłady fryzjerskie i przedszkola [SZCZEGÓŁY OBOSTRZEŃ]

Policjanci doczekali się szczepień. Wszyscy chętni mają zostać zaszczepieni w około 5 tygodni

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close