RegionWiadomość dnia

Śląskie: Policjanci wyciągnęli kobietę z płonącego domu! Uratowali jej życie [FOTO]

Gdyby nie to, że na miejscu znaleźli się błyskawicznie policjanci – mogło dojść do tragedii! Funkcjonariusze, chociaż od gaszenia pożarów nie są – to pokazali, że ogień im nie straszny i z płonącego domu wyciągnęli kobietę. Można śmiało powiedzieć, że dzięki swojej odwadze i temu, że nie zastanawiali się ani sekundy – uratowali jej życie!

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło na ulicy Ogrodowej w Zawierciu. Patrol z wydziału prewencji otrzymał informację o pożarze i jako pierwszy dotarł na miejsce zdarzenia. Przed budynkiem, z którego wydobywały się już kilkumetrowe słupy ognia stała grupa osób, która krzyczała, że w środku jest kobieta. Policjanci bez chwili wahania wyważyli drzwi i weszli do zadymionych pomieszczeń. Po chwili wyprowadzili z domu zdezorientowaną 64-letnią mieszkankę.

Sprawdzili także, czy w budynku nie pozostały inne osoby. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia udzielili kobiecie schronienia w policyjnym radiowozie. Następnie strażacy, którzy przybyli na miejsce ugasili pożar. Dzięki szybkiej reakcji st. sierż. Marcina Ostrowskiego i st. sierż. Grzegorza Dudka, tym razem nie doszło do tragedii. Teraz śledczy z biegłym z zakresu pożarnictwa będą ustalać przyczynę tego pożaru.

 

źródło: KPP Zawiercie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Narkotyki i akcesoria do ich zażywania w każdej szkole. Nowy projekt w Sosnowcu [WIDEO]

Uważajcie! Na Śląsku oszuści wyłudzają pieniądze nową metodą. Ekologiczną!

Dewastacja grobów na cmentarzu parafialnym w Zabrzu-Helence! Uszkodzono 44 groby [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close