Kategoria

Śląskie: Potrzebnych kilkuset pracowników! Rusza rekrutacja

200 pracowników szuka działająca w gliwickiej strefie ekonomicznej firma NGK Ceramics Polska. Chętni znajdą zatrudnienie w rozwijającym się zakładzie przy ul. Jana Gutenberga. Nabór już się rozpoczął.

 

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Firma NGK Ceramics Polska działa w przemyśle ceramicznym, energetycznym i elektronicznym. W gliwickiej strefie ekonomicznej jest obecna od 2004 r. W tym czasie firma uruchomiła trzy zakłady i cztery linie produkcyjne. Jej rozwojowi sprzyja zaostrzenie norm emisji gazów z silników spalinowych i stały wzrost sprzedaży samochodów. To zwiększa popyt na produkty ceramiczne do oczyszczania spalin.

Zakłady produkują m.in. filtry cząstek stałych dla samochodów z silnikiem diesla (tzw. DPF-y) i benzynowych (GPF) oraz katalityczne wkłady ceramiczne do samochodów ciężarowych i autobusów. NGK zwiększyło również produkcję czujników NOx, służących do kontroli emisji w nowoczesnych samochodach.

Firma zatrudnia już 4 tys. osób i rekrutuje kolejnych 200. Obecnie poszukuje pracowników na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Rekrutację prowadzi agencja Manpower. Aplikacje należy wysłać na adres e-mail: rekrutacja.ngk@manpower.pl lub dostarczyć do biura przy ul. Wrocławskiej 10.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close