Region

Śląskie: Rozpoznajecie tego złodzieja? [FOTO] Policja prosi o pomoc

Policjanci z Komisariatu Policji w Skoczowie proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który podejrzewany jest o kradzież.

 

Strajk nauczycieli: MATURA w tym roku ZAGROŻONA? TOP 5 Silesia Flesz

Kradzież miała miejsce 24 marca przed godziną 6:00 na stacji paliw w Skoczowie. Kamery monitoringu sklepu zarejestrowały wizerunek mężczyzny, który ukradł  portfel wraz z gotówką i dokumentami.

Rysopis: mężczyzna w wieku ok. 30- 40 lat, szczupłej budowy ciała, ok.170-180 cm wzrostu, włosy ciemne, ubrany w bluzę moro z kapturem oraz napisem na rękawach oraz kapturze w kolorze białym, jeansowe spodnie, czerwone obuwie sportowe.

Śląskie: Rozpoznajecie tego złodzieja? [FOTO] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Śląskie: Rozpoznajecie tego złodzieja? [FOTO] Policja prosi o pomoc (fot.KPP Cieszyn)
Wszystkie osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości  mężczyzny lub mające wiedzę na temat zdarzenia, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji w Skoczowie lub pod nr tel. (33) 8516 200, 338563610. Można też informować pisząc na e-mail  skoczow@cieszyn.ka.policja.gov.pl .

 

źr. KPP Cieszyn

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close