Region

Śląskie: Śmiertelny wypadek w Srocku [FOTO] Nie żyje kierowca vitary

Śmiertelny wypadek w Srocku w powiecie częstochowskim. Kierowca suzuki zderzył się czołowo z ciężarówką przewożącą odpady komunalne. Kierowca vitary zginął na miejscu.

 

Powódź pustoszy woj.śląskie! Czy zapora w Wilkowicach wytrzyma?

Do zdarzenia doszło 23 maja, przed godz. 14.00 na drodze powiatowej w miejscowości Srocko. Jak wstępnie ustalili policjanci z częstochowskiej drogówki, kierowca jadącego od strony Częstochowy suzuki grand vitary – 38-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka pojazdem przystosowanym do przewozu odpadów komunalnych.

Niestety, śmierć poniósł kierowca suzuki, a ranna pasażerka została przewieziona do szpitala. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił również 42-letni kierowca pojazdu ciężarowego, który w chwili zdarzenia był trzeźwy.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora, policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia z udziałem technika kryminalistyki. Droga była zablokowana w obu kierunkach.

Dokładne okoliczności tego wypadku są wyjaśniane przez śledczych z Częstochowy.

 

źr. KMP Częstochowa

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close