AlarmRegion

Śląskie: To, co zrobił pilot helikoptera LPR to niesamowite! [WIDEO]

Groźny wypadek w Świerklańcu pod Tarnowskimi Górami. W czołowym zderzeniu 3 osoby zostały ranne. Ranną kobietę do szpitala zabrał helikopter LPR. Jednak to, w jakim miejscu musiał wylądować pilot – to po prostu niesamowite!

 

 

W jakiej cenie kiełbasa wyborcza? Która najlepsza? Odpowiedzi w TOP 5 SILESIA FLESZ

Czołowe zderzenie miało miejsce na trasie między między Świerklańcem a Żyglinem. W zderzeniu czołowym dwóch samochodów ranne zostały 3 osoby. Jak wynika ze wstępnych informacji służb, kierowca osobowego Renault zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z Toyotą.

 

Ranne w wypadku zostały 3 osoby. Po ranną pasażerkę Toyoty wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. I tu zaczyna się druga historia.

 

Na profilu facebookowym grupy Tarnogórskie 998 – 112 zamieszczono nagranie lądującego helikoptera LPR. Od pilota mogą się uczyć najlepsi. Miał bowiem jako lądowisko wąski pas jezdni między wysokimi drzewami. Takie lądowanie wymaga naprawdę wysokiej klasy umiejętności i kunsztu oraz opanowania.

Pilotowi udało się bezpiecznie wylądować, a załodze zabrać ranną kobietę do szpitala. Policja ustala wszelkie okoliczności wypadku.

autor: Wojtek Żegolewski
wideo: Tarnogórskie 998 – 112

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: To, co zrobił pilot helikoptera LPR to niesamowite! [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close