RegionSportWiadomość dnia

Śląskie: Tragiczna śmierć piłkarza! Zginął w wypadku samochodowym!

Tragiczna śmierć młodego piłkarza. Zginął dzisiaj rano w wypadku samochodowym…

 

 

Od wyborów dzieli nas przerwa jak między jedynkami Karolaka 🙂

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Nie żyje Mateusz Witek. 21-letni piłkarz ze Śląska zginął w wypadku samochodowym. O śmierci piłkarza poinformował klub sportowy MKS Iskra Pszczyna:

Bardzo smutne wiadomości napłynęły dziś do naszego klubu. W wieku 21 lat zginął Mateusz Witek. Dzisiaj (31.08) w godzinach porannych doszło do tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, w którym śmierć poniósł nasz Kolega i Przyjaciel z boiska Mateusz Witek.

 

Mateusz większość swojej piłkarskiej przygody spędził w młodzieżowych drużynach Górnika Zabrze. W barwach pszczyńskiej Iskry zadebiutował przed rokiem. Występując na co dzień na pozycji bocznego pomocnika i od razu zaskarbił sobie serca kibiców i całego otoczenia klubu zarażając wszystkich swoim niezwykłym optymizmem.

W naszej pamięci pozostanie nie tylko jako dobrze wyszkolony technicznie, szybki i wybiegany zawodnik, ale także jako niezwykle pozytywny i zawsze uśmiechnięty Kolega i Przyjaciel.

 

Rodzinie śp. Mateusza, jego Przyjaciołom i Znajomym Zarząd Klubu, zawodnicy oraz trenerzy MKS Iskra Pszczyna składają szczere kondolencje oraz wyrazy współczucia – czytamy na klubowym fb.

W związku z tragiczną śmiercią młodego piłkarza, dzisiejszy mecz ligi okręgowej MKS Iskra Pszczyna – LKS Bestwina został odwołany.

źródło: MKS Iskra Pszczyna
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close