Region

Śląskie: Tragiczny wypadek na DK78 w Siewierzu. Nie żyje 23-latek

Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 78 w Siewierzu. Na tył stojącej na poboczu naczepy samochodu ciężarowego, najechał dostawczy mercedes sprinter, za którego kierownicą siedział 40-letni mieszkaniec Będzina. Nie żyje 23-letni pasażer mercedesa.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ podpowiada, co zrobić żeby się nie roztopić w upał 😉

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj (17.06) przed godziną 16.00 na drodze krajowej nr 78 w rejonie obwodnicy Siewierza. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, na tył stojącej na poboczu drogi naczepy ciągnika siodłowego renault, najechał mercedes sprinter. Siedzący za kierownicą dostawczego mercedesa, 40-letni mieszkaniec Będzina, najprawdopodobniej nieprawidłowo wykonał manewr omijania znajdującego się na pasie awaryjnym samochodu.

W wyniku uderzenia w tył naczepy ciężarówki, śmierć na miejscu poniósł 23-letni mieszkaniec Piekar Śląskich. Policjanci z Będzina wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Wiadomo już, że 40-letni kierowca mercedesa oraz kierowca ciągnika siodłowego w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Od mężczyzn pobrano krew do dalszym badań laboratoryjnych.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close