KategoriaRegion

Śląskie: Wbiła mężowi nóż w brzuch i uciekła. Mężczyzna zmarł. Kobieta odpowie za zabójstwo

47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego może spędzić resztę życia w więzieniu. Kobieta w czasie awantury ze swoim mężem, śmiertelnie ugodziła go nożem, a następnie uciekła i ukrywała się przed organami ścigania. 

 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Leśnej. Przed 21.00, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów miało dojść do awantury. Na miejsce skierowano policyjny patrol. Jak wynikało z ich ustaleń, 47-latka w czasie kłótni ze swoim 62-letnim mężem, ugodziła go nożem w okolice brzucha. Pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku doznanych obrażeń. 47-latka zaraz po zdarzeniu uciekła i ukrywała się przed organami ścigania.

Dzięki komunikatowi o jej poszukiwaniach, który ukazał się w mediach, a także informacjom przekazanym przez mieszkańców, podejrzana została zatrzymana na terenie Żywca. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora, sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełnioną zbrodnię grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close