KategoriaRegion

Śląskie: Wbiła mężowi nóż w brzuch i uciekła. Mężczyzna zmarł. Kobieta odpowie za zabójstwo

47-letnia mieszkanka powiatu żywieckiego może spędzić resztę życia w więzieniu. Kobieta w czasie awantury ze swoim mężem, śmiertelnie ugodziła go nożem, a następnie uciekła i ukrywała się przed organami ścigania. 

 

Do zdarzenia doszło w miniony wtorek w Leśnej. Przed 21.00, dyżurny żywieckiej komendy policji otrzymał zgłoszenie, że w jednym z domów miało dojść do awantury. Na miejsce skierowano policyjny patrol. Jak wynikało z ich ustaleń, 47-latka w czasie kłótni ze swoim 62-letnim mężem, ugodziła go nożem w okolice brzucha. Pomimo szybko udzielonej pomocy medycznej, mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku doznanych obrażeń. 47-latka zaraz po zdarzeniu uciekła i ukrywała się przed organami ścigania.

Dzięki komunikatowi o jej poszukiwaniach, który ukazał się w mediach, a także informacjom przekazanym przez mieszkańców, podejrzana została zatrzymana na terenie Żywca. Kobieta usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek prokuratora, sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. Za popełnioną zbrodnię grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close