Region

Śląskie: Wpadł w szał i zdemolował całe mieszkanie partnerki. Cztery zarzuty dla 36-latka

Wpadł w szał i zdemolował całe mieszkanie byłej partnerki. 36-latek z Łazisk Górnych usłyszał 4 zarzuty, w tym zniszczenia mienia na ponad 6 tysięcy złotych oraz kierowania gróźb wobec swojej partnerki oraz jej rodziny. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

 

TOP 5 Silesia Flesz radzi, jak stracić fortunę i jak zrobić oborę w Obornikach?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych. Na miejscu okazało się, że 36-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczął awanturę, w trakcie której zdemolował całe mieszkanie swojej konkubiny. Ponadto, trzymając w ręce kuchenny nóż, groził śmiercią bratu i ojcu swojej partnerki. Agresor natychmiast został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu, a następnego dnia śledczy z Komisariatu Policji w Łaziskach Górnych przedstawili mu zarzuty. Mężczyzna będzie odpowiadał za zniszczenie mienia oraz kierowanie gróźb w stosunku do swojej konkubiny oraz członków jej rodziny.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie, gdzie po przesłuchaniu prokurator przychylił się do wniosku policji i zastosował wobec agresywnego 36-latka środki zapobiegawcze w postaci policyjnego dozoru, nakazu opuszczenia mieszkania swojej partnerki oraz  zbliżania się do wszystkich pokrzywdzonych w tej sprawie. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Duda na 75. rocznicy wyzwolenia Auschwitz: Fałszowanie historii i wykorzystywanie Auschwitz to bezczeszczenie pamięci ofiar! [WIDEO]

Dwóch nastolatków strzelało do księży! Są już w rękach policji [FOTO]

Szok! 19-latka zabiła swojego ojczyma. Tragedia w Bobrownikach

 

źr. KPP Mikołów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close