Region

Śląskie: Wynajęła dom, który przerobiła na plantację konopi. Kobiecie grozi 8 lat więzienia

Kryminalni z Myszkowa zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich i zatrzymali 45-letnią plantatorkę. Mundurowi, oprócz 46 krzaków zakazanej rośliny, zabezpieczyli również przedmioty i urządzenia służące do jej produkcji oraz ponad 600 gramów suszu tych roślin. Zatrzymana odpowie za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi jej do 8 lat więzienia.

 

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Kryminalni z myszkowskiej komendy uzyskali informację, że w Myszkowie w jednym z budynków mieszkalnych może znajdować się nielegalna plantacji marihuany. Zgłoszeniem zajęli się kryminalni. Wczoraj weszli do znajdującego się pod wskazanym adresem domu jednorodzinnego. Wewnątrz ujawnili domową plantację nielegalnych roślin. W profesjonalnym namiocie oprócz krzaków konopi znajdowały się przedmioty służące do jej uprawy. Podczas dalszego przeszukania domu policjanci znaleźli woreczki z zawartością suszu roślinnego. Podczas policyjnych czynności w domu obecna była także 45-letnia plantatorka. Jak się okazało, kobieta pochodzi z Katowic, a w Myszkowie wynajmuje dom, w którym zorganizowała plantację. Plantatorka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Wkrótce usłyszy zarzut. Za uprawę i posiadanie znacznej ilości środków odurzających może trafić do więzienia nawet na 8 lat.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ponad 330 interwencji straży pożarnej po wichurach, które przeszły nad Polską [FOTO]

Trąba powietrzna przeszła przez woj.śląskie! Ogromne zniszczenia w Kaniowie [ZDJĘCIA]

Ponad 600 zakażeń dodatnich w drugim etapie badań przesiewowych prowadzonych w kopalni Zofiówka

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close