Region

Śląskie: Wypadek podczas Rajdowego Pucharu Śląska

W miniony weekend w gminie Gorzyce i Godów odbywał się Rajd Dwóch Gmin Szlakiem Powstań Śląskich. Była to już trzecia runda Rajdowego Pucharu Śląska El-Instal. Podczas trwania imprezy kierowca jednego z uczestniczących w rajdzie pojazdów wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Ranny pilot został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

Około godz. 13.20 na odcinku specjalnym rajdu doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci zabezpieczający imprezę od razu przystąpili do udzielania pomocy. Wezwano także dodatkowy patrol drogówki, który ustalił dokładny przebieg zdarzenia. Jak się okazało, kierujący mitsubishi lancer, jadąc ulicą Stawową w kierunku Odry, wpadł w poślizg i uderzył w dwa drzewa. 42-letni kierowca wyszedł ze zdarzenia bez szwanku. 43-letni pilot został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała został hospitalizowany. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Przyczyny zdarzenia wyjaśniają już wodzisławscy policjanci.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close