RegionWiadomość dnia

Śląskie: Wzięła do ręki nóż i ugodziła nim w brzuch swojego męża. 58-latka odpowie za usiłowanie zabójstwa

Policjanci z komisariatu w Szczyrku zatrzymali 58-letnią kobietę, która w czasie domowej awantury ugodziła nożem swojego męża. 59-letni mężczyzna w ciężkim stanie trafił do szpitala. Kobieta może spędzić w więzieniu resztę swojego życia.

 

Do zdarzenia doszło w jednym z domów wielorodzinnych w powiecie bielskim. Pomiędzy małżonkami doszło do kłótni. W czasie awantury, 58-latka zaatakowała swojego męża nożem i ugodziła go w brzuch. Jeden z sąsiadów, słysząc odgłosy awantury dobiegające z mieszkania, natychmiast wezwał na miejsce policję i pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego mężczyznę do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Chwilę później policjanci zatrzymali sprawczynię. Badanie alkomatem wykazało, że miała ona w organizmie ponad 2,2 promila alkoholu. Przewieziono ją do policyjnego aresztu. W minioną sobotę (24.03) w Prokuraturze Rejonowej Bielsko-Biała Południe, kobieta usłyszała zarzuty i została doprowadzona do sądu. Zgodnie z decyzją bielskiego sądu, zatrzymana spędzi w areszcie najbliższe miesiące. Za przestępstwo to grozi jej kara dożywotniego więzienia.

 

(źr: KMP Bielsko-Biała)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close