RegionWiadomość dnia

Śląskie: Zadzwoniła po policję, bo siostra nie chciała jej dać pęsety do brwi!

Powiedzieć o tym, że to skrajna głupota – to jak nic nie powiedzieć. Kobieta dzwoniąca na policję zdawała się przekonywująca, mówiąc, że chora psychicznie siostra bije mamę. Nic dziwnego, że do zgłoszenia przemocy domowej policjanci pojechali jak na skrzydłach. Okazało się, że pojechali w sprawie brwi… jedna siostra drugiej nie chciała pożyczyć pęsety!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, czy śląskie jest gotowe na koronawirusa!?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Oficer dyżurny jastrzębskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie od mieszkanki Jastrzębia-Zdroju. Kobieta prosiła o interwencję policji, gdyż jak zaznaczyła, jej siostra, która leczy się psychiatrycznie jest pijana i bije matkę. Kiedy mundurowi przyjechali na miejsce, okazało się, że jastrzębianka wezwała ich, ponieważ siostra…. nie chciała pożyczyć jej pęsety do brwi. Gdy kłótnia nie pomogła, postanowiła „rozwiązać sprawę” z pomocą policji. Kobieta za bezpodstawne wezwanie interwencji została ukarana mandatem w wysokości 500 zł.

 

źródło; KWP Katowice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Czego Polacy szukają w Google? [LISTA POPULARNYCH HASEŁ W 2019r.]

Niesamowite! Pierwsze w historii wybudzenie ze śpiączki w Tarnowskich Górach

Wyjątkowa moneta kolekcjonerska NBP z bursztynem: 100-lecie zaślubin Polski z Bałtykiem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close