KrajRegionŚwiat

W Wielkiej Brytanii zaginęła Ewelina z Cieszyna! [ZDJĘCIA] Policja prosi o pomoc

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie prowadzi poszukiwania zaginionej 34-letniej Eweliny. Kobieta w przeszłości mieszkała w Brennej, a od kilku lat mieszka i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii.

 

 

Sosnowiec czeka na uchodźców? Konsulat w Katowicach już jest! Zobaczcie go w TOP 5 SILESIA FLESZ

34-letnia Ewelina od kilku lat mieszka i pracuje na terenie Wielkiej Brytanii. Z rodziną kontaktowała się telefonicznie oraz za pomocą portali społecznościowych. Od 13 stycznia 2019 roku, rodzina nie ma kontaktu z zaginioną.

 

Rysopis:

 

Wzrost ok. 175 cm, krępej budowy ciała, włosy proste ciemny blond do ramion, oczy niebieskie, uzębienie pełne, tatuaż na lewym ramieniu (prawdopodobnie chińskie znaki).

 

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Cieszynie pod nr tel. 33 85 16 200, 33 85 16 101 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje można przekazywać również na numer alarmowy 112.

 

Zdjęcia i pełne dane zaginionej kobiety możecie znaleźć TUTAJ

 

 

źr. KPP Cieszyn
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close