Region

Śląskie: zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracą w policji [WIDEO]

Śląska policja organizuje otwarte zajęcia dla wszystkich zainteresowanych pracą w garnizonie. 5 i 12 czerwca w hali sportowej katowickiego oddziału prewencji chętni będą mogli poznać wymagania, z jakimi przyjdzie się zmierzyć kandydatom podczas testów do policji. A łatwo nie jest, bo oprócz wiedzy teoretycznej, trzeba wykazać się sporą sprawnością i pokonać tor przeszkód.

 

– Kandydat rusza, obiega pachołki, następną konkurencją jest przeskakiwanie przez trzy płotki, następną jest niesienie manekina, do obiegnięcia z tym manekinem, który waży ponad 28 kg, za pachołkiem i z powrotem, później są rzuty piłką lekarską, skoki przez skrzynię, brzuszki przy drabince – mówi podinsp. Andrzej Sira, KWP w Katowicach.

A nie chodzi tu tylko o ukończenie trasy, ale zmieszczenie się w odpowiednim przedziale czasowym. Zajęcia są skierowane przede wszystkim do absolwentów szkół średnich i osób, które chcą w przyszłości pracować w policji.(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “Śląskie: zajęcia otwarte dla wszystkich zainteresowanych pracą w policji [WIDEO]”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close