Region

Śląskie: Zazdrość odebrała im rozum. Odwiedzili 48-latkę z siekierą, kuszą, nożami i pistoletem

Dwaj mężczyźni w wieku 43 i 48 lat, uzbrojeni w siekierę, kuszę oraz noże i pistolet hukowy postanowili „odwiedzić” byłą partnerkę życiową 48-latka w jej tymczasowym schronieniu w centrum Będzina. Mężczyźni chcieli okraść i zdemolować mieszkanie użyczone kobiecie przez znajomego.

 

 

Co za #DZBANY z Sosnowca! Szuka ich prezydent! A policjanci z Gliwic płaczą pod fotoradarem!

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek, około godz. 16.00 w jednym z mieszkań w centrum Będzina. W użyczonym lokalu znalazła tymczasowe schronienie była partnerka życiowa 48-latka. Udręczona kobieta postanowiła opuścić konkubenta, który się nad nią znęcał. Mężczyzna nie chciał jednak dać za wygraną. Razem ze swoim 43-letnim znajomym zjawili się pod drzwiami mieszkania. Mężczyźni nie zostali wpuszczeniu do środka, dlatego postanowili wyważyć drzwi.

Będąc już w środku lokalu, zastraszyli kobietę siekierą oraz kuszą, szukając ewentualnego łupu. Ich szczególne zainteresowanie wzbudził telewizor oraz sprzęt audio, znajdujący się w mieszkaniu. Resztę wyposażenia mieli zamiar zniszczyć. Ich plan w pewnością doszedłby do skutku, gdyby nie szybka interwencja będzińskich funkcjonariuszy. Policjanci zostali wezwani przez pokrzywdzoną w chwili, gdy napastnicy dobijali się do drzwi. Dalszym losem zatrzymanych zajmie się teraz sąd i prokurator. Grozi im teraz nawet 12 lat więzienia.

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close