AlarmRegion

Już pięć ofiar czadu na Śląsku! W Mysłowicach kobieta zmarła zatruta tlenkiem węgla [WIDEO]

Jedna osoba nie żyje, druga trafiła do szpitala. Dziś rano w jednym z mieszkań przy ul. Chopina w Mysłowicach dwie kobiety zatruły się tlenkiem węgla. Jednej z nich nie udało się uratować.

 

 

HIT!!! Damian Holecki zaśpiewał w TOP 5 Silesia Flesz!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

– Tlenek uwolnił się z pieca kaflowego. Natomiast po ustaleniach wstępnych z administratorem budynku, z kominiarzem, okazało się, że w budynku były przeglądy kominiarskie. Instalacja była sprawna. Podejrzewamy, że przyczyną tego uwolnienia mogło być całkowite doszczelnienie lokalu mieszkalnego – mówi kpt. Tomasz Chlebowski, PSP w Mysłowicach.

Nieprzytomne kobiety przed godz. 8 rano znalazł mężczyzna, który spał w innym pokoju. Otworzył okna i wezwał pogotowie ratunkowe. Na miejscu lekarz stwierdził zgon 80-letniej kobiety. Druga, której tożsamości nie udało się jeszcze ustalić, została przetransportowana śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Siemianowicach Śląskich.

autor: Paweł Jędrusik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Nadchodzi Sylwester z TVS! Jakie gwiazdy zagrają w sylwestrową noc?

Świąteczno-noworoczny koncert charytatywny w Radiu Silesia. Cały dochód trafi do podopiecznych Fundacji TVS [WIDEO]

Strzelanina podczas mszy. Parafianie zabili napastnika

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close