AlarmRegionWiadomość dnia

Śmiertelny wypadek na DK 86. Zginął pasażer Audi [ZDJĘCIA]

Śmiertelny wypadek na DK 86 w czwartek, 21 września. W Wojkowicach Kościelnych, w zderzeniu Audi i Fiata, zginął pasażer Audi.

 

Śmiertelny wypadek na DK 86 miał miejsce w Wojkowicach Kościelnych w czwartek, 21 września ok. godz. 8.20. Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną – jak wynika ze wciąż wstępnych ustaleń policji, kierowca Audi miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. W Audi uderzył Fiat Punto, a w niego z kolei autobus komunikacji miejskiej.

Śmiertelny wypadek na DK 86 w czwartek, 21 września. W Wojkowicach Kościelnych, w zderzeniu Audi i Fiata, zginął pasażer Audi (fot.Paweł Jędrusik)

Niestety – wypadek na DK 86 w Wojkowicach Kościelnych okazał się tragiczny w skutkach. Na miejscu zginął pasażer Audi. Kierowca tego auta trafił do szpitala. Na miejscu wciąż występują utrudnienia. Policja wyznaczyła objazdy zablokowanego fragmentu DK 86. Utrudnienia z pewnością potrwają jakiś czas – na miejscu pracują policjanci i prokurator.(WZ/Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close