RegionWiadomość dnia

Śnieg w Katowicach? To zobaczcie jak sypie w Wiśle! Narciarski warun w Beskidach bardzo dobry!

Z początkiem marca narciarze z reguły kończyli a stoki witały wiosnę. W tym roku sezon był raczej krótki ale o dziwo jeszcze trwa i trwać będzie. W ośrodkach narciarskich śniegu nie brakuje a i aura też jakby bardziej zimowa.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Zapraszamy na urodziny „Covidka”! Bombelek jest z nami już rok! Premiera TOP 5 Silesia Flesz zawsze w niedzielę o 19.50!

-Generalnie chyba są okey, tylko teraz spadł śnieg więc może być gorzej bo będą muldy, ale jest spoko – mówi Wiktoria z Dąbrowy Górniczej.

-No świetne są warunki, no trochę ten halny tam zszedł i po prostu trochę pokrzyżował nam trochę tą jazdę, ale przynajmniej do godziny 12:00 było super, naprawdę sztruksik, elegancko, płasko, narta elegancko się trzyma naprawdę – mówi Maciek z Siemianowic Śląskich.

W Beskidach znowu sypie śnieg, warunki na stokach dobre. Sezon narciarski wciąż trwa!
W Beskidach znowu sypie śnieg, warunki na stokach dobre. Sezon narciarski wciąż trwa!

Mimo delikatnego ocieplenia, zima jeszcze nie odpuszcza, dlatego takie warunki przyciągają nie tylko doświadczonych narciarzy, ale także wszystkich tych, którzy chcą jeszcze w tym sezonie zimowym nauczyć się na przykład jazdy na nartach.

-Z założenia, no trudno powiedzieć, no będziemy jeździć do tego czasu puki będą ludzie i będzie opłacalność tego, no nie którzy mówią, że do świąt – mówi Janusz Tyszkowski, prezes ośrodka Skolnity.

Czyli do kwietnia. O tym zdecyduje aura i to czy zgodnie z przysłowiem i taki marcowy garniec skończy się z nadejściem kalendarzowej wiosny

 

autor: Monika Taranczewska

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ze zwykłej zamieni się w wyjątkową. Studenci WST w Katowicach zaprojektowali modernizację podstawówki!

Na Śląsku nie ma komu pracować w urzędach! Wakatów coraz więcej!

Koniec ery spalinowych autobusów na Śląsku? Miasta kupują hybrydy i elektryczne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close