Region

„Soboty paszportowe” w Katowicach, Bielsku-Białej i Częstochowie. Najbliższa, 29 czerwca

W najbliższą sobotę (29 czerwca br.) w Oddziale Paszportowym w Katowicach oraz delegaturach terenowych w Bielsku-Białej i Częstochowie prowadzona będzie obsługa paszportowa w godzinach 09.00–14.00.

 

Śląskie: Borelioza atakuje! Przestrzegamy, to bardzo groźna choroba!

W związku ze wzrastającym w okresie letnim zainteresowaniem sprawami paszportowymi, Śląski Urząd Wojewódzki organizuje cyklicznie tzw. „soboty paszportowe”. Ich celem jest umożliwienie klientom złożenie wniosków i odebranie gotowych paszportów również poza tradycyjnymi godzinami pracy urzędu. Akcja zainicjowana została przez wojewodę śląskiego Jarosława Wieczorka w ramach tzw. pakietu obywatelskiego, który wprowadza szereg udoskonaleń i ułatwień dla klientów Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Kolejna „sobota paszportowa” zaplanowana została na 27 lipca 2019 roku w katowickim, bielskim i częstochowskim oddziale, również w godzinach 9.00-14.00.

Sprawdźcie ważność swoich paszportów!

 

źr. ŚUW

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close