Region

Sosnowiec: 80-latek wjechał na schody. Był tak pijany, że nie umiał dmuchnąć w alkomat

Policjanci z Sosnowica ujęli 80-letniego mężczyznę, który jechał pijany chodnikiem, po czym wjechał na schody. Ostatecznie zaparkował swoje auto na środku parkingu przed jednym z dyskontów w centrum miasta. Był w takim stanie, że nie udało mu się skutecznie dmuchnąć w alkomat.

 

Szlagierowa gwiazda prosi o pomoc! TOP 5 SILESIA FLESZ
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Sosnowieccy wywiadowcy ujęli 80-letniego mężczyznę, który jadąc pijany chodnikiem wjechał na schody, po czym zaparkował swój samochód na środku parkingu przed jednym z dyskontów spożywczych w centrum miasta. O tym zajściu poinformował policję jeden z przerażonych świadków zdarzenia. Przybyli na miejsce policjanci od razu zauważyli, że 80-latek porusza się w sposób nieskoordynowany, jego mowa jest bełkotliwa, a zapach alkoholu bijący od niego jest wyraźnie wyczuwalny nawet ze sporej odległości. Mężczyzna był w takim stanie, że nie dał rady skutecznie dmuchnąć w alkomat. Wobec tego pobrano mu krew do badań. Okazało się także, że posiada on czynny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, który sąd orzekł mu w maju 2017 r.

80-latek odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu oraz złamanie sądowego zakazu. Mogą mu grozić 3 lata więzienia.

 

źr. KMP Sosnowiec

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close