RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Dr Clown w Szpitalu Pediatrycznym, czyli Dzień Matki na wesoło i kolorowo!

Dla mam przede wszystkim, ale również dla dzieci. W Szpitalu Pediatrycznym w Sosnowcu dzięki Fundacji Dr Clowna dziś to nie był zwykły dzień.

 

 

Apel TOP 5 SILESIA FLESZ: Nie chcemy stolicy w Katowicach!

– Świetna akcja, bardzo fajna dla rodziców, dla mam z okazji ich święta. Na pewno wszystkie mamy są zadowolone. Myśmy skorzystały chyba z wszystkich atrakcji. Super! – mówi Justyna Stopyra, mama Mileny

Mamy małych pacjentów mogły spędzić razem z nimi czas. A najcenniejsze w takich wyjątkowych momentach jak zwykle są zdjęcia.

 

– Pacjenci czekają na nas. Jak wiedzą, że przychodzi ten dzień, w którym odwiedzamy szpital, to to na nas czekają, bo wiedzą, że jest to bardzo fajny przerywnik w tej szarej szpitalnej rzeczywistości. Która jest jednak przykra dla rodziców, ale przede wszystkim dla dzieci –mówi  Karina Wojtusiak, Fundacja Dr Clown.

Dzień „Piękności i radości dla Mam” to jedno z wielu wydarzeń cyklicznie organizowanych w dziecięcych szpitalach w całej Polsce przez fundację.

 

autor: Łukasz Kądziołka
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close