RegionSportWiadomość dnia

Sosnowiec: Dziś feta z okazji awansu Zagłębia do Ekstraklasy

Dziś o godzinie 12:45 ostatni mecz w sezonie rozegra Zagłębie Sosnowiec, które podejmie GKS Tychy. Piłkarze z Sosnowca awans do Ekstraklasy mają już zapewniony, ale dziś będą hucznie świętować.

Po meczu z GKS Tychy odbędzie się oficjalne wręczenie pucharu za awans do Ekstraklasy przez prezydenta Arkadiusza Chęcińskiego. Po wręczeniu nagród bramki na płytę główną Stadionu Ludowego zostaną otwarte dla kibiców.

Zobacz także: 13 dni do Mundialu w Rosji! Którym piłkarzom „trzynastka” przyniosła szczęście, a nie pecha?

13 dni do Mundialu w Rosji! Którym piłkarzom „trzynastka” przyniosła szczęście a nie pecha?

Dodatkowo o godzinie 18:45 spod Stadionu Ludowego ruszy autobus piętrowy bez dachu, na którym piłkarze razem ze sztabem szkoleniowym przejadą do Parku Sieleckiego. Zagłębiacy pojawią się na „Sielcu” przed koncertem znanej grupy muzycznej – Perfect, która wystąpi z okazji Dni Sosnowca. Uroczystość będzie miała charakter otwarty.

Autobus będzie jechał przez około 45 minut, z prędkością 20 km/h. Ze względów bezpieczeństwa pochód za autobusem będzie niemożliwy. Przewidywana godzina przyjazdu na Dni Sosnowca to 19:30. Zawodnicy zostaną zaprezentowani, ale nie będą schodzić z autobusu.

Wkrótce na TVS.pl relacja z tego wydarzenia.

Źródło, mapa i foto: Zaglebie.eu

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close