RegionWiadomość dniaZdrowie

Sosnowiec: Gdzie w mieście będzie można się zaszczepić na koronawirusa?

Gdzie będzie można zaszczepić się na koronawirusa w Sosnowcu? Zapisy jeszcze nie ruszyły, wciąż są szczepieni medycy, ale już teraz wiadomo ile punktów szczepień będzie w Sosnowcu i gdzie one się znajdują.

 

 

Kryminalna rozrywka w TVS! „Napisała: Morderstwo” od wtorku do czwartku o 21.25

-Szczepimy się przeciwko COVID-19! Obecnie trwają szczepienia osób z grupy 0, wskazanej w Narodowym Programie Szczepień (m.in. personel medyczny i niemedyczny szpitali, pracownicy domów pomocy społecznej oraz miejskich ośrodków pomocy społecznej, także zatrudnieni w aptekach, hurtowniach farmaceutycznych, studenci medycyny) – informują urzędnicy z UM Sosnowiec. I wskazują, gdzie mieszkańcy będą mogli się zaszczepić. Na portalu gov.pl zamieszczono dokładną siatkę miejsc, które będą wkrótce punktami szczepień na koronawirusa. W Sosnowcu jest takich punktów przewidzianych 28.

Już teraz udostępniono mapę z lokalizacjami punktów szczepień w całym kraju. Będzie ona na bieżąco aktualizowana.

Na koronawirusa będzie się można zaszczepić między innymi w Poradni Lekarza POZ przy Jagiellońskiej, NZOZ „Salus” przy Niweckiej, NZOZ „Nasza przychodnia” przy ulicy Kisielewskiego, Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej nr 4 przy Nowopogońskiej, czy Przychodni Rejonowo-Specjalistycznej nr 9 przy ul.Wawel.

Pełną mapę punktów szczepień w Sosnowcu znajdziecie TUTAJ

 

źródło: UM Sosnowiec, GOV.PL
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jest szpital, który zgodził się na operację małego Fabianka z Rudy Śląskiej! O życie dziecka walczy całe miasto

Sprawdź, gdzie na Śląsku zaszczepisz się na koronawirusa

78-letni pan Ernest mieszkał w aucie z ukochanym psem przez kilka tygodni! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close