RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Groźny wypadek na Blachnickiego! Autobus zderzył się z samochodem, są ranni!

Kilka osób rannych, poważne utrudnienia drogowe. Poważny wypadek na Blachnickiego w Sosnowcu. Z autobusem komunikacji miejskiej zderzył się samochód osobowy.

 

 

Spiderman grasuje po Bytomiu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek autobusu i samochodu osobowego w Sosnowcu miał miejsce na ulicy Blachnickiego w poniedziałek, 28 października popołudniu. Jak wynika ze wstępnych informacji, autobus jadący ulicą Blachnickiego zderzył się z osobowym Fiatem, który wyjeżdżał z podporządkowanej.

Zarówno autobus miejski linii nr 55 jak i osobowy Fiat Stilo zostały poważnie rozbite. Wiadomo, że dwoje pasażerów – kobieta oraz dziecko po wypadku trafiło do szpitala.

Kilka osób ucierpiało w wypadku – poszkodowanych opatrzyli ratownicy medyczni, przybyli na miejsce. W rejonie w którym doszło do wypadku tworzyły się korki – miejsce wypadku musiała bowiem zabezpieczyć policja, aby zebrać wszelkie ślady, służące do ustalenia wszystkich okoliczności wypadku. Jak informuje sosnowiecka policja – prace policjantów na miejscu wypadku na Blachnickiego dobiegają już końca i wkrótce ruch zostanie udrożniony.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Szpilka potrzebował 87 sekund, żeby znokautować

Racibórz jak Praga? Takiego urządzenia na Śląsku jeszcze nie było

Święto Niepodległości na Stadionie Śląskim. Zobacz, jakie będą atrakcje

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close