AlarmRegionWiadomość dnia

Sosnowiec: Karambol na DK 94! Autobus miejski zderzył się z 6 samochodami!

Karambol na DK 94 w Sosnowcu. 6 samochodów osobowych i miejski autobus zderzyły się na DK 94 w Sosnowcu na wysokości Elektrociepłowni Będzin.

 

Trojaczki z Rudy Śląskiej i parkowanie „na janusza”! Zobaczcie najnowsze TOP 5 SILESIA FLESZ


Wypadek na DK 94 w Sosnowcu miał miejsce w poniedziałek (28.01) późnym popołudniem. Autobus komunikacji miejskiej na DK 94 zderzył się z 6 osobówkami. Na razie nie wiadomo, w jaki sposób doszło do karambolu. Na miejscu tworzy się natomiast ogromny korek.

-Policja cały czas jest na miejscu, staramy się udrożnić drogę. DK 94 w Sosnowcu na wysokości Elektrociepłowni Będzin w kierunku na Katowice po wypadku była całkowicie zablokowana. W tej chwili na miejsce ściągnięto lawety – samochody rozbite w karambolu są jeden po drugim usuwane z DK 94. Policja w tym czasie stara się przepuszczać w miarę możliwości samochody. Za około 15, 20 minut jedna nitka DK 94 w stronę Katowic powinna być przejezdna – powiedziała portalowi www.tvs.pl asp. szt. Sonia Kepper, rzeczniczka prasowa KMP w Sosnowcu.

W wypadku ranna została 1 osoba, która trafiła do szpitala. To jeden z pasażerów autobusu.

Na razie nie wiadomo nic o przyczynach karambolu. Nie wiadomo także, jak długo będzie rozładowywany korek na DK 94, spowodowany przez wypadek autobusu i 6 osobówek. Niestety – godziny, w jakich doszło do karambolu, to godziny komunikacyjnego szczytu i korek na DK 94 jest trudny do rozładowania.

(WZ)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close