RegionWiadomość dnia

Sosnowiec: nie chciał jechać na izbę wytrzeźwień. „Panowie możemy się dogadać”

63-letni mieszkaniec Sosnowca chciał wręczyć policjantom łapówkę, gdy ci chcieli go przewieźć na izbę wytrzeźwień. Teraz odpowie przed sądem.

 

Do zdarzenia doszło, gdy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Sosnowca. Wezwały ich córki 63-letniego mężczyzny, bo ten wszczął awanturę. Próby uspokojenia mężczyzny nie przynosiły skutku, więc policjanci zdecydowali o przewiezieniu go na izbę wytrzeźwień.

Zobacz koniecznie: Ogromna ryba z Rybnika i mur odgradzający Romów w Zabrzu – to i wiele więcej w najnowszym wydaniu TOP 5 NEWSÓW SILESIA FLESZ!

W radiowozie 63-latek uspokoił się i zaproponował policjantom, że jeśli odwiozą go do domu to się dogadają, bo ma pieniądze. Mimo ostrzeżeń, że jego propozycja jest przestępstwem, mężczyzna nie rezygnował z próby przekupstwa. Został zatrzymany, usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close