Region

Sosnowiec: Są jeszcze uczciwi ludzie! 80-latek odzyskał swoje pieniądze

80-letni mieszkaniec Sosnowca zostawił w jednym ze sklepów w dzielnicy Kazimierz portfel. W środku było 4 tys. złotych. Zgubę znalazła 72-latka, która przyniosła ją do komisariatu policji.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

Do komisariatu policji V w Sosnowcu zgłosiła się 72-letnia mieszkanka Sosnowca, która w jednym z dyskontów spożywczych w dzielnicy Kazimierz znalazła portfel, w którym było w gotówce 4 tys. złotych. Niestety, oprócz karty bankowej w środku nie było niczego, dlatego też kobieta postanowiła poprosić o pomoc policjantów.

72-latka poszła do dzielnicowych, bo wiedziała, że na pewno jej pomogą. I tak się stało – policjanci, dzięki nazwisku na karcie bankowej, dotarli do właściciela portfela. Okazał się nim 80-letni mężczyzna, który pieniędzmi zamierzał zapłacić za zamówiony nagrobek.

Radość 80-latka była ogromna. Podziękował kobiecie za uczciwość i fatygę. Nie omieszkał również odwdzięczyć się jej znaleźnym.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Województwo śląskie zostanie zamknięte? Tyle samo TAK co NIE

Odcięte głowy, gnijące wnętrzności. Makabryczne odkrycie w Mysłowicach! [WIDEO +18]

TO JEST PETARDA! Andrzej Duda rapuje w ramach Hot16Challenge2! [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close