AlarmRegion

Sosnowiec: SZOK! Skatowali mężczyznę tłuczkiem do mięsa! Chcieli pieniędzy

Poszkodowany został zaatakowany i dotkliwie pobity we własnym mieszkaniu przez dwóch mężczyzn i kobietę, którzy żądali od niego zwrotu rzekomego długu. 

 

Zobacz koniecznie: Szokujące nagranie z Katowic! Mężczyzna chciał zgwałcić niewidomego psa!


Do mieszkania pokrzywdzonego wtargnęły trzy osoby: dwóch mężczyzn i kobieta. Zażądali od niego zwrotu pożyczki w wysokości 2000 złotych, którą rzekomo miała zaciągnąć jego nieżyjąca już konkubina. Kiedy 43-letni mężczyzna powiedział, że nic o tym nie wie, napastnicy zaczęli go bić.

Jeden z nich wyciągnął z kuchennego blatu tłuczek do mięsa i zadawał nim ciosy w nogi pokrzywdzonego. Sprawcy grozili mężczyźnie śmiercią i oświadczyli, że wrócą nazajutrz po należność wynoszącą 6 tysięcy złotych.

43-latek dopiero po dwóch dniach zgłosił sprawę na policji. Okazało się, że są nimi mężczyźni w wieku 35 i 30 lat oraz 30-letnia kobieta – mieszkańcy Sosnowca.

Okazało się również, że 35-letni napastnik jest właśnie przesłuchiwany w komisariacie II do innej sprawy. Kiedy tyko opuścił policyjny gmach, został zatrzymany. Następnie policjanci zatrzymali pozostałą dwójkę. Wszyscy podejrzani usłyszeli już zarzuty.

CZYTAJ TAKŻE: Mapa kościelnej pedofilii w sieci! Na niej historie 255 ofiar [MAPA PEDOFILÓW W KOŚCIELE]

Mapa kościelnej pedofilii w sieci! Na niej historie 255 ofiar [MAPA PEDOFILÓW W KOŚCIELE]

Wobec dwóch mężczyzn sąd zdecydował o ich tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Kobieta została natomiast objęta przez prokuratora policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego. Za pobicie z użyciem niebezpiecznego narzędzia w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, groźby karalne i uszkodzenie ciała, zatrzymanej kobiecie może grozić do 8 lat więzienia.

Zobaczcie również: Chorzów ma wreszcie rowery miejskie! 150 rowerów czeka na 15 stacjach


Obu mężczyznom natomiast może grozić aż do 12 lat więzienia, bowiem popełnili je w warunkach wielokrotnej recydywy.

Źródło: KMP Sosnowiec

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close